Jak rozpoznać ciążę martwą?
wyniku usg jest pęcherzyk ciążowy 16,4mm ale nie uwidoczniono zarodka !! proszę mi powiedzieć czy to może być martwa ciąża czy coś innego!!! proszę bardzo o od powiedz tylko proszę mi nie pisać żeby zrobić usg kontrolne tylko co to może oznaczać!!!

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Obecność pęcherzyka ciążowego bez uwidocznienia zarodka może sugerować nieprawidłowy przebieg ciąży. Konieczne będzie wykonanie kontrolnego USG. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.