Wyniki badań w piątym tygodniu ciąży

Szanowni Państwo, Czy moja ciąża przebiega prawidłowo? Data ostatniej miesiączki to 25 grudnia 2014r. Wynik Hcg 5 tydzień i 1 dzień to 8712, 7 tydzień i 5 dzień 16484. W tych samych terminach wykonywano mi usg. W pierwszym badaniu widoczny pęcherzyk ciążowy GS - 12,6mmOOR. Nie uwidoczniono struktur zarodka. We wczorajszym badaniu pęcherzyk ciążowy z widocznym echem zarodka wewnątrz, akcja serca zarodka niewidoczna. Bardzo proszę o pomoc. Z wyrazami szacunku Frida 1

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa. Konieczne kontrolne badanie aby móc coś więcej powiedzieć.