Jak rozumieć ten opis EEG 28-latki?

Witam, proszę o interpretację skrotów Rz., Hv oraz wyniku EEG : czynność podst. zachowana 9-12c/sek. ampl. 20-80mV. Głównie w okolicach skronoiwych, okresowo w centralnych rejestrują się dość liczne, w seriach fale theta6c/sek. amplit. do 90mV. Rz-obecna. Hv nie wpływa na aktywację zapisu. Fs nie aktywuje zapisu.Zapis o dyskretnych zmianach nieprawidłowych w okolicach centralnych. Dodam, ze mialam rozpoznanie ostrych zaburzeń psychotycznych podobnych do schizofrenii.

Do omówienia z psychiatra i neurologiem leczącym.. Jakie leki ?? Czy były zaburzenia świadomości , drgawki ?? " Opis EEG ;" EEG : czynność podst. zachowana 9-12c/sek. ampl. 20-80mV. Głównie w okolicach skronoiwych, okresowo w centralnych rejestrują się dość liczne, w seriach fale theta6c/sek. amplit. do 90mV. Rz-obecna. Hv /hyperwentylacja/ nie wpływa na aktywację zapisu. Fs / fotostymulacja/ nie aktywuje zapisu. Zapis o dyskretnych zmianach nieprawidłowych w okolicach centralnych. Rz /reakcja zatrzymania/

Ważny PACJENT I OBJAWY, WYWIAD, Stan fizyczny i psychiczny ...

Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ; specjalista neurolog, migrenolog