Jak rozumieć ten opis MR głowy u 33-letniej kobiety?

Witam proszę o interpretację wyniku MR głowy z kontrastem ( wizyta u neurologa dopiero za 3 miesiące) bóle głowy, bezsenność 3- krotnie pogorszenie widzenia trawajace parę minut a ostatnie utrzymało się około miesiąca ( mgła w jednym oku ) oraz z drętwienie prawej stopy i prawej dłoni. Podejrzenie SM i skierowanie na MR. Wynik W obrębie trzonu ciała modzelowatego na poziomie stropów komór bocznych widoczne drobne hyperintensywne w obszarach T2 i FLAIR zmiany ogniskowe średnicy 2-4mm miejscowo o pasmowatej morfologii. Pojedyncze zmiany o zbliżonej morfologii widoczne także w istocie białej w okolicy rogu czołowego i trójkąta lewej komory bocznej . Czy taki wynik może jednoznacznie wskazać na SM ? Jakie badania powinnam jeszcze wykonać

Witam! Zmiany w istocie białej c.u.n. ujawnione w RM głowy sugerują rozpoznanie, którego się Pani obawia, jednak wymagają dalszych badań diagnostycznych, najlepiej w ramach oddziału neurologicznego. Konieczne są: EEG, wzrokowe potencjały wywołane, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Oczywiście dokładne badanie neurologiczne. Powodzenia W. Łuczkowski.