Wynik MR głowy 19-letniej kobiety do analizy

Witam, bardzo proszę o interpretację wyniku MR głowy: Niewielka asymetria rogów skroniowych komór bocznych -szersza prawa komora boczna. Obustronnie w istocie białej w przyleganiu do rogów potylicznych komór bocznych widoczne są drobne strefy o hyperintensywnym sygnale w obrazach T2- wariant rozwojowy. W okolicy czołowej prawej, przystrzałkowo na sklepistości mózgu zwraca uwagę odcinkowe poszerzenie przestrzeni podpajęczynówowej o wym. 14 x 10 x 10mm. Dziękuję za odpowiedź

Badanie MRI jest jedynie jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w konkretnym badaniu.
W celu ustalenia dalszego postępowania niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.
Proszę zgłosić się do lekarza, który badanie zlecił, diagnostyka przez internet nie jest najlepszym pomysłem.