Jak schudnąć przy alergii i nadwrażliwości jelit?

Witam, probuje schudnac , jednak od jakiegos czasu ani cwiczenia ani wprowadzenie diety nie przynosza upragnionego skutku. Od ponad miesiaca ograniczylam spozywanie slodyczy , jem wiecej warzyw i owocow. Ostatni posilek ok 3 godziny przed snem.Jem mniej , ale regularnie. Mam tez alergie i problemy z nadwrazliwymi jelitami. Co powinnam zrobic w tym przypadku ?

Witam,

zdecydowanie warto zrobić testy na opóźnione reakcje nietolerancji pokarmowe. Przypuszczam, że ma Pani sporo nadwrażliwości i eliminacja produktów, które Pani szkodzi będzie bardzo pomocne w walce z nadwagą.

Testy zrobi Pani w dobrych laboratoriach lub w wybranych poradniach dietetycznych.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska