Jak ściągnąć szwy po wyrwaniu ósemki?

Witam, dentysta wyrwał mi ósemke i miałam termin ściągnięcia szwów ma 18 marca, ale gabinet ma zamknięty do odwołania przez zaistniałą sytuację z wirusem. Co mam zrobić w tym wypadku? Dziąslo mnie nie boli ani jic siebie dzieję , czy cos powaznego moze sie stać gdy ich nie ściągnę w najbliższym czasie ?

W zależności od rodzaju założonego szwu wchłanialnego szwy rozpuszczalne ulegają stopniowej resorpcji - całkowity czas trwa około dwa do trzech miesięcy.