Szwy w kroczu po porodzie

dzieńdobry. jestem 3 tyg po porodzie, rodziłam siłami natury. miałam zszywane krocze i miałam zakładane szwy rozpuszczalne. kilka dni temu zauważyłam, że wisi mi szwa przy pochwie. Czy to jest naturalne, czy muszę się zgłosić do szpitala? Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie jest w stanie sama Pani usunąć szwu to prosze zgłosić sie do lekarza, który usunie bezpiecznie szew. Szwy wchłanialne powinny się wchłonąć do 3 miesięcy.