Jak Sedam wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Witam Od czerwca biore tabletki antykoncepcyjne Harmonet. Czasami gdy dopada mnie zbyt duzy stres zazywam 1/4 tabletki Sedam 3, ktora w maju przepisal mi kardiolog bo stwierdzil lekka nerwice tzn nie tyle nerwice co fakt ze podczas dlugotrwalego stresu zle sypiam, miewam ucisk w klatce piersiowej itp. Jak te leki na siebie wplywaja. Sedam 3 zazywam sporadycznie max przez 4 dni

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany preparat nie wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej.