Jak się leczy hipoplazję lewej tętnicy kręgowej?

badanie ANGIO KT: HIPOPLAZJA LEWEJ TĘTNICY KRĘGOWEJ co to jest i jak się leczy.

Iistnieje wiele odmian anatomicznych budowy tętnic kręgowych; Często asymetria`, domiancja jednej tetnicy i hipoplazja drugiej...
Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Pozdrawiam i zapraszam