Jak się pozbyć strasznych bólów głowy?

Witam. Od jakiegoś pół roku mam problemy ze strasznym bólami głowy. Ból zazwyczaj występuje rano i zmniejsza się wieczorem. Dodatkowo występują mdłości (ale nie wymiotuję, nawet nie mogę się do tego zmusić jak już strasznie źle się czuję). Ból głowy jest nie do wytrzymania. Zazwyczaj jest to prawa połowa głowy, z zatkanymi uszami. Dodatkowo od roku jestem stale zmęczona, nic mi się nie chce, mam straszne wahania nastroju, czasami łapie mnie glupawka a zaraz potem dopada mnie jakaś depresja

Aby postawić rozpoznanie do dobrać odpowiednie leczenie w przypadku bólów głowy - potrzebna jest wizyta u neurologa, który dokładnie zbierze wywiad, wypyta o nasilenie bólu, lokalizację, czas trwania, charakter, objawy towarzyszące, czynniki wywołujące, choroby współtowarzyszące, stres itp. Ból który Pani opisuje może być objawem migreny, depresji... Potrzebna jest konsultacja neurologiczna, ew. psychiatryczna.