Jak się pozbyć tej zmiany skórnej na nosie?

zrobiłam kolczyk w nosie nostril był robiony 4 lipca wszystko ładnie się zagoiło bez problemu we wrześniu zmieniłam kolczyk na kółko wyzysko było dobrze do tej pory. zrobił mi się czerwony Babel na wierzchu nie ma żadnej ropy ani nic ale boli ,przemywam octeniseptem i solą fizjologiczna mam też tribiotic czy to pomożemy by się tego pozbyć.?

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.