Jak się pozbyć włosków na brzuchu?

Mam 13 lat i rosną mi włoski na brzuchu. Jak je golić ? Wyrywać pensetą czy maszynką ?
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Najlepiej ich nie ruszać ale jeżeli są one defektem kosmetycznym warto spróbować je usuwać przy pomocy depilacji lub laseroterapii. W takiej sytuacji warto skorzystać z porady kosmetyczki.

Witam,
to nic nie da..
jeśli są ciemne to należy je depilować laserem w salonie kosmetycznym. Trzeba też wykonać badania:
1.testosteron
2. tsh
3. prolaktyna
4. progesteron
5. dhea-s
6. badanie ginekologiczne - policystyczne jajniki
żeby wykluczyć hirsutyzm
Pozdrawiam