Jak się uporać z nawracającym trądzikiem?

Witam, z trądzikiem zmagam się już kilka lat. Sprawa jest następującą, co uda mi się go pozbyć to pojawia się na nowo. Zawsze dobry tydzień przed miesiączką później znika i na nowo. Jak mogę się z tym uporać? I czy to jest nadal trądzik młodzieńczy czy już trądzik wieku dorosłego ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.