Jak poradzić sobie z trądzikiem?

Cześć.Mam wielki problem a mianowicie na twarzy mam dużo krostek , a najwięcej na czole , nosie i podbródku.Próbowałam preparatu Under Tweenty ale nic nie podziałał.Zastanawiam się czy to jest trądzik .Jak mogę poradzić sobie z tym problemem i jak szybko i skutecznie można je usunąć? Jakich preparatów używać? Proszę o pomoc ! Ola
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl