Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Domowe sposoby na trądzik

Witam Mam na czole, brodzie nosie i okolicach nosa trądzik. Czasem są to bolące krosty i mam jeszcze zwykłe pryszcze i takie czarne kropki. Co mam robić?! Nie mam za dużo pieniędzy na dermatologa czy też kosmetyczkę więc wolałabym sposoby naturalne czy też jakiś krem, stosowałam dużo toników i kremów ale to nic nie daje proszę pomocy!! Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Witam, klasyczne leczenie trądziku o takim natężeniu niestety wymaga wizyty u dermatologa. Ja spotykam się ze swoimi pacjentami 1x3miesiące. Biorąc pod uwagę cenę wizyty kosztuje to 40 zł/miesiąc. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy