Trądzik u 17-latki

Mam problem z trądzikiem , Mam 17 lat i dużo syfów na twarzy nie są zbyt dużej ilości ale jakby wziąć je tak wszystkie to zebrało się by z 1\2 twarzy. Przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu zwłaszcza przy szykowaniu się do szkoły, nie da się ich zakryć zwłaszcza wągrów na czole jak i pod nosem i na brodzie.. Nie wiem jak to zwalczyć mam problem jak i ze skórą bo przez kosmetyki jeszcze bardziej jest wysuszona. Dodam że nie mam finansów by coś zakupić. Pozdrawiam!
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. W przypadku nasilonego trądziku wskazana jest wizyta u dermatologa. Być może konieczne będzie zastosowanie kuracji antybiotykowej. Proszę zaznaczyć lekarzowi iż nie dysponuje Pani dużymi środkami finansowymi. Preparaty magistralne, tj. takie przygotowywane w aptece na specjalne zlecenie lekarza są dużo tańsze niż kosmetyki znanych marek. Myślę więc że finanse nie powinny być tu dużą przeszkodą.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl