Sposoby na wągry u 51-latki

Witam, mam 51 lat i praktycznie całe życie mam kłopot z moją wrażliwą i skłonna do trądziku i wypryskow cera, od niedawna stosuje kosmetyki na bazie aloesu i piję miąższ aloesową, produkty z certyfikatem. Chcę się pozbyć wągrów, ale nie wiem zupełnie jak, proszę o poradę, dziękuję

Witam najlepiej będzie jak zgłosi się Pani do dermatologa, lekarz obejrzy skórę i przepisze odpowiednie leki na trądzik, jeśli będzie potrzeba zleci odpowiednie badania.

Najlepszą metodą leczenia trądziku są zabiegi peelingów medycznych, wykonuje się je w serii i po konsultacji lekarz dobiera odpowiedni preparat.

Na wągry dobrym zabiegiem jest też peeling kawitacyjny można wykonać u kosmetyczki.

Jak Pani pielęgnuje swoją skórę oprócz stosowania kosmetyków na bazie aloesu?

Dzień dobry,

Niezbędna jest konsultacja ze specjalistą, który po konsultacji i obejrzeniu twarzy będzie w stanie dobrać dla Pani odpowiednia pielęgnację domową oraz zarekomenduję stosowne zabiegi.
Myślę, że warto rozważyć procedury delikatnie złuszczające.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam