Trądzik i wągry u 23-latki

Witam. Mam problemy ze skórą. Mam trądzik oraz wągry. Nie wiem jak mam sie tego pozbyć próbowałam juz kilka kosmetyków i porad i nic mi nie pomaga.

Dzień dobry,

Najlepiej najpierw udać się do lekarza dermatologa na konsultację. Odmian trądziku jest bardzo dużo, lekarz zaproponuje Pani odpowiednie leczenie po stwierdzeniu przyczyny rozwoju tej choroby. Dodatkowo warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych, aby poprawić stan skóry. Bardzo dobrze się sprawdzają różnego typu peelingi chemiczne, zabiegi złuszczające, oczyszczające.

Dzień dobry,

Jeśli preparaty dermatologiczne nie przynoszą oczekiwanych efektów proszę się udać do lekarza medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach istnieje wiele zabiegów, które przynoszą świetne rezultaty w walce z trądzikiem. Specjalista podczas konsultacji, po dokładnej ocenie Pani stanu skóry dobierze odpowiedni zabieg (mogą to być kwasy, laserowy peeling węglowy czy też laserowy zabieg antybakteryjny np. laserem Fotona).

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.