Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powrót trądziku po stosowaniu Izoteku

Brałam Izotek przez rok. Nie biorę od ponad roku i mam wrażenie że trądzik powrócił. Coraz więcej mam pryszczy, bolących. Co mam zrobić. Znowu brać Izotek i znowu nie pomoże. Wolałabym aby lekarz wykonał jakieś badanie ale nie wiem jakie. Chodziłam do prywatnego ale nie robiła żadnych badań.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Dzień dobry,

Istnieje wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które są dedykowane cerze trądzikowej. Polecam głównie antybakteryjne zabiegi laserowe (Gemini, Fotona). W pierwszej kolejności proszę się udać do specjalisty do kliniki medycyny estetycznej- skóra zostanie dokładnie obejrzana i zostanie zaproponowane odpowiednie postępowanie lecznicze.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy