Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Oliwa ozonowana na trądzik

Czy oliwa ozonowana leczy trądzik? Walczę z tym problem już bardzo długo. Stosowałam już różnego rodzaju maści,nawet antybiotyki Ale jeżeli przestałam to zaźywać trądzik wracał. I przeczytałam kiedy że oliwa ozonowana jest bardzo dobra. I chciałambym się dowiedzieć czy to prawda. I czy dostanę ja w aptece bez recepty?
KOBIETA ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam, ozonella jest dostępna bez recepty. Skuteczność? ja w każdej naturalnej terapii jest bardzo zróżnicowana. Oprócz tego zastanowiłbym się na izotretynoiną. Szczerze polecam na trądzik. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy