Problem z trądzikiem u 22-letniej osoby

Witam! mam straszny problem z trądzikiem. Mam już 22 lata a na czole nadal wyskakują mi pryszcze, czasami ropne i naprawdę duże, a czasami takie twarde których nie mogę wycisnąć. Czego mogę spróbować?
ponad rok temu

Witam, w tym wieku polecam swoim pacjentom Izotretynoinę (izotek, aknenormin). Efekt murowany, małe ryzyko nawrotu i bezpieczne leczenie pod kontrolą badań o ile lekarz umie stosować ten lek. Proszę skonsultować ten pomysł z dermatologiem. Inne metody będą dawały poprawę na chwilę a cała choroba będzie ciągnąć się latami. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl