Jak skutecznie leczyć bóle głowy?

Od pół roku miałam boję głowy z lewej strony jak jest skroń jeździłam po lekarzach neurologach dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny wykryto u mnie drobna torbiel przegrody przezroczystej o szerokośći 3mm bez znaczenia klinicznego jak to się leczy czy to się operuje. Bóle głowy są uporczywie żadne leki nie pomagaja

Wielce szanowna Pani, w przypadku torbieli, należ wiedzieć ,iż najczęściej sa to znaleziska przypadkowe, incydentalne bez większego znaczenia klinicznego, jednakowoż zawsze należy sprawdzić czy torbiel nie jest aktywna , jest na to prosty sposób a mianowicie nalezy oznaczyć z kwi ASP oraz HCG (gonadotropina kosmówkowa oraz alfafetoproteina) Najlepiej zgłosić się do neurologa. A skąd Pani jest ?