Jak skutecznie leczyć toczeń układowy?

Witam,moj syn choruje juz kilkanascie lat na toczen ukladowy.Od dluzszego czasu ma bardzo wysokie bialko ,ponad 2000mg ,I puchna mu dlonie I bola .Jest "leczony"w Czestochowie,ale bez rzadnej poprawy,On ma dopiero22 lata.Prosze o odpowiedz,pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie dotychczas leki? Jakie objawy? Jak zostalo postawione rozpoznanie ? Wskazana wizyta u reumatologa