Toczeń rumieniowaty układowy a leki wzmacniające

Witam- b.prosze o odpowiedz ,czy chorujac na toczen TRU powinienem brac leki wzmacniajace organism ,biore PADMA BASIC. Man 51 lat. Nie mam zmian skornych ,ale swedzenie w plecach I latwo wycodza mi wlosy,skore wrazliwa na slonce,nadzerki w ustach I nosie,b.glowy,b.klatki piersiowej I problems z oddychaniem,b.mnie serve I mam podwyzszony cholesterol.Glownie bola mnie nerki I stawy, oraz zoladek I jego okolice.Mam tez zdeformowane paznokcie.Jestem teraz na diecie jem owoce, z wazyw marchewi piet

Aleksander Ropielewski

Suplement Padma Basic nie jest przeciwwskazany i jak najbardziej będzie właściwym uzupełnieniem zbilansowanej diety.