Jak skutecznie wyleczyć gronkowca?

Witam, Nie mogę dać sobie rady z grakowcem. Już tyle lekarstw zjadłem, że szkoda mówić. Co może mi pomóc? Jakie metody jeszcze zastosować? Czytałem na internecie o wycięcie migdałków, że to może pomóc. Drugi sposób to palić i wdychać dym z palnej kory brzozy, że ona wydziela jakieś substancje, czy coś takiego. Albo może położyć się poprostu w szpitalu i szpitalnie to wyleczyc? Proszę o radę bo bardzo mi na tym zależy. Muszę wyzdrowieć do operacji oka, bo tak z tą baterią nie chcą mi jej zrobi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, konieczne jest wykonanie wymazu i posiewu z antybiogramem aby dobrać najbardziej odpowiedni antybiotyk.