Jak skutecznie wyleczyć zatoki u 7-letniej córki?

Corka lat 7,alergia pokarmowa i wziewna, leczona dieta Xyzal i ketotifen. Jest po wycieciu migdalow i 3ci odrastal 2razy i nanikal na przemian. Corka ciagle choruje, ma dreny w uszach, bo miala 3 perforacje pod rząd i wszyscy mowia, ze od alergii i tez czesto miewa zapalenia zatok i tez mowia, ze od alergii. Zrobilam jej teraz po chorobie bez antybiotyku wymaz z nosa i wyszla bakteri w ilosci dosc liczna streptococcus pneumoniae, miala ogolnie na te uszy i zatoki podawana ciagle penicyline summaded, xyzal, klacid, agumentin i pomagalo, ale zaraz te zatoki wracaja ze zdwojona sila. Dodam, ze corka ogólnie nie chodzi na codzien z katarem. Kazde przeziebiebie konczy sie zatokami.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u laryngologa dziecięcego i odpowiednia dalsza diagnostyka i pobranie wymazów i ew leczenie celowane.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.