Jak sobie pomóc po zabiegu wycięcia migdałów?

Od 3 lat kiedy miałem robiony zabieg wycięcia migdałów zaczęły się problemy z moim funkcjonowaniem, samopoczuciem. A mianowicie kiedy wychodzi słońce mam totalny odlot nie mam energii,(reaguje rownież czasem na pogodę jeżeli zbliża się deszcz jestem rozdrażniony a jak pada następuję rozluźnienie) widzę jak przez mgłę, nie mogę się skupić, jestem rozdrażniony, kołotanie serca moje ciśnienie wynosi od paru dni nie mierzyłem wcześniej90/60 dodam ze jestem osobą która czynnie uprawia sport.

Usunięcie migdałków nie ma nic wspólnego z tym co teraz odczuwasz. Migdałki potrzebne są do ósmego roku życia, potem tylko mogą szkodzić. Masz chłopie depresję i to lecz, a dziwne uprawiasz sporty że masz tak małe ciśnienie krwi. Poradź się trenera personalnego może?