Jak sobie poradzić z piekącą skórą i plamami na twarzy?

Zawsze przed okresem dostaję, ja bym to nazwała, liszajków. Wyglądają one następująco: czerwone, piekące, suche plamy pod oczami. Zawsze powtarza mi się to, co miesiąc, gdy mam okres!!! I tak od kilku miesięcy. Często też dostaje jakiś drobnych podskórników, maluteńkich krostek widocznych przy dziennym światle;((( a także puchną mi powieki i okropnie pieką!!!! POMOCY, co robić??? Zaznaczam, że objawy występują od kilku miesięcy ;((( wiek: 22 lata, płeć: kobieta.
ponad rok temu

Szanowna Pani!

Właściwa diagnoza zmian skórnych nie jest możliwa bez ich oceny optycznej, uzupełnionej dokładnym wywiadem lekarskim. Doradzam więc wizytę w gabinecie dermatologicznym.