Jak sprawdzić, czy dziecko ma doleczony świerzb?

Witam mam taki problem. Otóż moj 6scio letni syn 3 miesiące temu miał swierzba. Wyleczylismy go stosowalam sie do zasad wszystkich.wszyscy w domu smarowalismy sie regularnie mascismi.teraz moj maz narzeka na swiad od jakiegoś miesiaca ale nie ma żadnych innych oznak... Pracuje w fabryce gdzie jest bardzo cieplo. Byl u jednego lekarza u drugiego dermatologa. Pani dermatolog powiedziała ze ma bardzo sucha skore dala mu maści ogladala ciało przez lupę. Moj maz upiera sie ze to swierzb bo ciagle go piecze całe ciało przez co w nocy dobrze tez nie śpi co robić?;/ bardzo dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się ponownie do lekarza dermatologa lub lekarza rodzinnego