Jak sprawdzić, czy zwierzę ma wściekliznę?

Witam. Mam koszatniczke (gryzoń z rodziny szynszylowatych). I jest taki problem, że boje się, że ma wścieklizne. Nie miał on kontaktu ze zwierzętami w ogóle. Kupiłam go w grudniu kiedy miał 6 msc. Nie ma żadnych objawów ale ja mam nerwice lekowa i jeżeli ktoś sie na tym zna to zrozumie mój problem. Ja się po prostu boje! Prosze o pomoc prosze! :'(

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w celu zbadania zwierzęcia i wykluczenia u niego choroby należy zgłosić się do weterynarza.