Jak sprawdzić gospodarkę hormonalną?

Jakie należy zrobić badania by sprawdzić czy nie występują u mnie zaburzenia hormonalne ? Rok po zakończeniu karmienia po naciśnięciu sutków mam mleczną wydzielinę, wysyp trądziku, zmiany nastroju. Cykl mam bardzo regularny Czy to może wskazywać na zaburzenia gospodarce hormonalnej ?

Najlepiej będzie skonsultować się z endokrynologiem, który zleci odpowiednie badania po szczegółowym wywiadzie z panią. Robienie badań na własną rękę może być trochę jak wróżenie z fusów. Pozdrawiam