Jak sprawdzić jaką mam wszywkę?

Cześć, 10 września byłem na zabiegu wszycia leku Disulfiram. Jest to moja pierwsza wszywka, więc chciałem wypróbować jej działanie. 2 dni po zaszyciu napiłem się piwa, po którym nie miałem żadnych objawów leku. Doszedłem do 4 piwa i także bez reakcji. Na następny dzień wypróbowałem działanie na mocniejszym alkoholu i też zero reakcji na lek. Nie wierzę, że w czasie 2 dni od zabiegu pojawiła się torbiel blokująca działanie leku, jak mi zasugerowano po kontakcie telefonicznym z firmą. Podejrzewam oszustwo, stąd pytanie - jak sprawdzić czy w ogóle coś mi wszyto, a jeżeli tak to w jakiej ilości tabletek. Co mogę zrobić, bądź gdzie się udać gdyby firma próbowała mnie zbyć? Pozdrawiam

Proszę zgłosić się do specjalistów: http://www.chylinskilodz.pl/. Jeśli ma pan wątpliwości co do jakości wykonania zabiegu to proszę zgłaszać reklamację u chirurga, który zabieg wykonał. Obawiam się, że nie ma możliwości komercyjnego badania poziomu leku we krwi. Jedno co można niewątpliwie napisać, to to, że picie alkoholu po wykonaniu wszywki jest skrajną głupotą, a po drugie, że taki sposób ograniczania picia alkoholu u pana nie zdaje egzaminu. Tym bardziej radzę zgłoszenie się do specjalisty od uzależnień.