Wypicie alkoholu i zastosowanie wszywki

Witam. Nie piłem 3 lata i nagle przez dwa dni 3 setki wódki 3/4 koniaku i 4 piwa. kiedy mogę się najwcześniej zaszyć? Niestety bez tego nie umiem być trzeżwy! berdzi proszę o odp . pozdrawiam tomek

Witam.
Skoro nie pił Pan 3 lata to nieprawdziwe jest stwierdzenie: "bez tego nie umiem być trzeźwy".
Potrafił Pan tak długo być trzeźwy proszę wykorzystać te umiejętności. Wszywki bardzo negatywnie wpływają na organizm, mózg, są bardzo szkodliwe. Ponadto w Polsce nie ma legalnego dostępu do esperalu, skąd Pan wie co Panu tam wszyją?
Zachęcam gorąco do kontaktu z ośrodkiem leczenia uzależnień!