Nerwica i agresja po zastosowaniu wszywki

Mój mąż jest 2 rok zaszyty z miesięcznym "odpoczynkiem" na ostre chlanie, w zaszyciu jest nieczuły tyrański straszy rozwodem,jest jak wróg, ma nerwice, depresje, lęki, bezsenność, szumy w uszach i gwizdy 24h, wogóle to taka osobowość schizoidalna, na terapie alni psychiatre sie nie godzi, co mama robic bo oszaleje.

wszywka szkodzi na mózg. nie leczy alkoholizmu.
Konieczna jest psychoterapia. Zachęcam do pani kontaktu z ośrodkiem leczenia uzależnień. Tam powinna pani dostać więcej informacji o tym jak postąpić