Jak stosować Efevelon SR 150 na depresję?

Biorę od ponad roku Efevelon SR 150 na depresję. Obecnie 1tabl/dzien. Wczoraj skończyły mi się leki. Psychiatra, który mo je zapisuje bedzie przyjmowal dopiero za 2 tygodnie. Moj lekarz rodzinny jest na urlopie, inni przyjmują kiedy jestem w pracy. Co zrobić? Jak można dostać recepte na ten lek lub co brać przez ten czas by podtrzymać leczenie?

Lekarza nieobecnego z pewnością ktoś zastępuje, a stosowania przyjmowanego przez panią leku nie można przerwać nagle.
Lekarz rodzinny może odmówić wydania recepty jeśli nie dostarczyła pani wcześniej zaświadczenia od psychiatry o stosowanym leczeniu. Może pani rozważyć udanie się do innego psychiatry, w innym ośrodku, który pracuje w dogodnych dla pani godzinach. Na taką konsultację proszę jednak zabrać kopię dotychczasowej dokumentacji, aby było jasne na co się pani leczy i od jak dawna.