Jak stosować leki przy ŁZS?

Witam.Jestem po prywatnej wizycie u dermatologa.Diagnoza to lojotokowe zapalenie skóry oraz trądzik różowaty. Leki które zaczęłam stosować to clobex(7dni) momecutan(14dni) soolantra krem i stieprox( co dwa dni po clobexie). Zmiany chorobowe mam na skórze głowy i twarzy oraz delikatnie na szyji. Zmiany które mam na szyji to raczej ŁZP i nie wiem ,którym z tych preparatów smarować to miejsce?za uszami mam smarować momecutan czy szyję też mogę tym posmarować? Na clobex mam wypisane 2 opakowania,po pierwszej kuracji 7 dniowej ile zrobic przerwy żeby zacząć używać drugie opakowanie? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.