Jak stracić brzuch po ciąży?

Jak mogę pozbyć się małego brzucha po ciąży? Jest mi ciężko się go pozbyć, może przez to, że jestem na zastrzykach antykoncepcyjnych. Jakie środki są skuteczne na pozbycie się brzucha? Dziękuje i pozdrawiam
ponad rok temu

Witam,

Jedynym skutecznym środkiem na pozbycie się brzucha jest codzienna aktywność fizyczna i unikanie takich produktów jak fast-foody, chipsy, słodycze, słodkie bułki i słodkie, gazowane napoje. Powinna Pani spożywać jak najwięcej warzyw i pić dużo wody (niegazowanej i niesmakowej), która m.in. usuwa toksyny z organizmu.

Najlepsze ćwiczenia na pozbycie się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, to ćwiczenia na mięśnie tej części ciała. Proponuję tradycyjne brzuszki i inne ćwiczenia, które znajdzie Pani na stronie www.abccwiczenia.pl. Warto jest też chodzić na basen i jeździć na rowerze, bowiem są wtedy aktywne wszystkie partie ciała. Proszę jednak uważać na ćwiczenia obciążające kręgosłup.

Pozdrawiam.