Jak szybko zajść w ciążę po porodzie?

Witam jestem młoda mama mam24 lata 9 mmiesięcy urodziłam synka ale chcielibyśmy z mężem mieć drugie dziecko jak szybko zajść w ciaze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję, by skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który odpowie na pytanie kiedy może Pani rozpocząć starania o kolejną ciążę. Jeśli jednak jest Pani zdrowa, najpewniej nie będzie przeciwwskazań, by starania rozpocząć już teraz.