Jak uporać się ze zmęczonymi oczyma u osoby pracującej przed komputerem?

Dzień dobry. Mój chłopak zmaga się ze zmęczonymi oczami, są cały czas zaczerwienione, bolesne, wrażliwe na światło, ma widoczne poszerzone naczynka krwionośne w oczach. Dodam, że on pracuję przed komputerem około /- 10 godzin dziennie, niestety ograniczenie czasu przed monitorem nie wchodzi w grę, ponieważ taką ma pracę. Co można robić w takim przypadku? Żadne krople bez recepty nie pomagają.

Witam. Zalecam spróbować jeszcze sztuczne łzy ale z najwyższej półki np sol Bepanthen 3x z dexpanthenolem Artelac Rebalance z wit B 12 lub HyloParin z heparyną. Jsk to nie pomoże to krótko sterydy np Flucon 2x przez 5 dni lub Dexafree 5 dni 4xdz iznowu Bepanthen .pozdrawiam serdecznie