Jak ustalić termin zapłodnienia u osoby z wynikiem beta HCG 2726?

Witam :) Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży :) Mam jednak problem z terminem zapłodnienia. Byłam z partnerem 16 września (stosunek przerwany), następnie 11 października (nie doszło do wytrysku bo nam przerwano) oraz 16 i 20 października (prezerwatywa, nie pękła). 8 października wystąpiło mało obfite krwawienie, które uznałam za okres. Wyniki z dzisiaj hcg 2726, , średnica pęcherzyka 0,66cm

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne ponowne oznaczenie beta hcg i udać się do lekarza ginekologa aby w usg ocenić wiek ciąży, kiedy było ostatnie krwawienie miesiączkowe ?