Jak usunąć cystę trądzikową?

Dzień dobry, na lewym policzku w bliskim sąsiedztwie nosa posiadam podskórną cystę trądzikową. Przez to na policzku utworzyło mi się uwypuklenie, które wygląda nieestetyczne i przypomina wyglądem dość sporą zmarszczkę mimiczną. Zmiana była oglądana przez dermatologa, który wspomniał o konsultacji chirurgicznej. Czy mógłbym otrzymać więcej informacji do kogo powinienem zgłosić się ze swoim problemem i jakie są możliwe dalsze drogi postępowania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Jeśli dermatolog skierował Pana do chirurga to najlepiej udać się na konsultację do poradni chirurgii ogólnej. Z tego co kojarzę w Szpitalu Miejskiem mozna się umówić na NFZ.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska