Jak usunąć te zmiany po laserze?

Witam. 1,5 miesiaca temu mialam zabieg laserem (chyba pixelem Co2) po czym zaczelam przyjmujmowac mala dawke izoteku. Po samym zabiegu bardzo malo skory mi zeszlo, stosowalam sie do wszelkich zalecen. Widze ciagle strzaly lasera i to mnie matrwi. Tym bardziej ze chcialam usunac tylko blizne na czole a doradzono mi cala twarz potraktowac tym laserem. Zabieg nie byl tani, nie przeprowadzil go lekarz. Co moge zrobic teraz?

Zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2 są przeciwwskazane podczas terapii Izotrekiem, proszę pilnie udać się do doświadczonego lekarza, który zajmuje się leczeniem powikłań z zakresu medycyny estetycznej.