Jak usunąć zaczerwienienie na rękach w skutek uczulenia na roztocza?

Witam. Jak mogę usunąć zaczerwienienie na rękach (w miejscu gdzie się pobiera krew), powstałe w skutek uczulenia na roztocza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Jeśli opisane objawy rzeczywiście są wynikiem alergii, konieczne jest zastosowanie doustnych leków przeciwalergicznych lub maści. Ponieważ tego typu preparaty są na receptę, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży leczenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który włączy leczenie antyhistaminowe. Tego typu leki są na receptę.