Jak usunąć zmianę ze skóry dłoni?

Dzień dobry mam pytanie.Kiedyś 8 lat temu miałem manię bardzo częstego mycia rąk w gorącej wodzie teraz już minął mi ten okres ale został mi bardzo szpecący czerwony ślad na zewnętrznej stronie i wewnętrznej dłoni od 8 lat to mam chciałbym coś z tym zrobić żeby do końca życia tego nie mieć co można z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć