Na czym polega laseroterapia?

Dzień dobry mam pytanie na czym polega laseroterapia i czy można ją leczyć stare ślady poparzeniowe gorącą wodą na dłoniach nawet bardzo zniszczoną skóre można przywrócić do dawnego koloru? Bo ja 8 lat temu miałem taką manię częstego mycia rąk teraz tego żałuje i chciałbym jakoś się tego pozbyć. Może pano podać swój email? bo chcialem przesłać zdjęcia moich dłoni przed tym jak miałem ten ślad i po.

Z takimi bliznami najlepiej jest skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu i zbadaniu stanu skóry lekarz doradzi czy jest szansa aby takie blizny się spłyciły.