Jak utrzymać ciążę będąc poza granicami kraju?

Witam. Mieszkam w Anglii. Poroniłam już dwa razy. Niestety tutaj do 16 tygodnia nie uznają ciąży, nie przypisują leków na podtrzymanie. Chce się starać poraz trzeci o dzidziusia, ale boje się strasznie ze znów poronie. Nie wiem czego się łapać aby ta ciąże donosić. Dodam ze mam bardzo fizyczna prace, dźwigam paczki po 20-40kg. Mogę poprosić o przeniesienie na inny dział. Czy mogę coś zrobić od siebie żeby donosić ciąże, czy są w Anglii leki takie jak np luteina? Czy mogę je brać na własna rękę? Mam milion obaw, milion pytań.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się do ginekologa w Polsce i kierowac się jego zaleceniami