Jak w okresie laktacji badać piersi pod kątem ewentualnych zmian?

Chciałabym się dowiedzieć jak w okresie laktacji badać piersi pod kątem ewentualnych zmian. Czy samobadanie będzie wyglądało tak, jak przed zajściem w ciążę? Wcześniej badanie wykonywałam między 8-10 dniem cyklu, a teraz nie za bardzo wiem jak/kiedy się do tego zabrać. z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Prosze kontynuować samobadanie w termianch odpowiadających dotychczasowemu terminowi samobadania. W przypadku wykrycia nowych zmian należy je zweryfikować w badaniu USG.