Jak walczyć z nieświeżym oddechem?

Jak walczyć z nieświeżym oddechem? Od czasu do czasu po prostu czuję, że mam przykry zapach. Zęby myte, leczone, język też. stosowałem płukankę wody utlenionej i sody. Czasem pomaga.

Dobry wieczór,

Być może ma Pan uchyłki przełyku, w których zalegają resztki pokarmowe i ulegają rozkładowi, wydzielając nieprzyjemny zapach. Polecam płukanie jamy ustnej płynem Listerine - tym mocniejszym zielonym, jeśli nie pomoże proszę zasięgnąć porady gastrologa. Proszę również pamiętać o nitkowaniu zębów , warto wybrać się również na wizytę do laryngologa, być może znajdzie przyczynę.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz