Jak wrócić do antykoncepcji hormonalnej?

Witam , mam takie pytanie ponieważ w styczniu skończyłam zażywać antykoncepcje ponieważ skończyły mi się tabletki. Chciałabym wrócić do zażywania ale nie dostałam w tym miesiącu miesiączki . Kiedy mam zacząć zażywać od nowa ? Lek Vibin
KOBIETA, 23 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, lek należy zacząć przyjmować według zaleceń producenta.

W tym przypadku przyjmowanie leku Vibin należy rozpocząć w pierwszym dniu normalnego cyklu (to znaczy w pierwszym dniu miesiączki). Jeżeli zacznie Pani przyjmować lek Vibin w pierwszym dniu menstruacji, jest wtedy natychmiastowa ochrona przed ciążą. Można też rozpocząć przyjmowanie leku w dniach 2. -5.

Pozdrawiam